zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez vyhľadávačov nie je úspech

Keby si dnes ktokoľvek z internetových predajcov alebo iných podnikateľov či ľudí nejako závislých na takomto kontakte s verejnosťou myslel, že sa zaobíde bez priazne internetových vyhľadávačov, hlboko by sa mýlil. A nielenže by sa mýlil, ale tiež by na to doplácal. Dnes a denne by sa bez pomoci takýchto vyhľadávačov stretával s nedostatkom záujmu o svoju vyvesenú ponuku, a to by v dôsledku viedlo až ku krachu.

Taká už je jednoducho realita. Internetová verejnosť hľadá to, čo chce objaviť s pomocou takýchto vyhľadávačov, a je teda vlastne iba na rozhodnutí týchto nemysliacich, ale napriek tomu kvalitu posudzujúcich nástrojov, čo sa dostane na oči internetovej verejnosti a čo nie.

Pokiaľ je nejaký web vyhľadávačom po zadaní kľúčového slova predstavený tým hľadajúcim na ideálnej pozícii, je takáto ponuka navštevovaná, od čoho sa odvíja jej úspešnosť, zatiaľ čo keď je tomu inak, je to beznádejné.

A čím je dokonalá optimalizácia pre internetové vyhľadávače? Práve tým, že dokáže nemysliace vyhľadávače utvrdiť v tom, že by mali dať niektorému webu prednosť, že by sa mali niečomu postarať o väčšiu návštevnosť a tým úspešnosť.

A čím? Takých možností je celý rad, pretože vyhľadávače používajú na posudzovanie nájdených webov veľa kritérií. Z nich sú ale niektoré zásadnejšie a iné bezvýznamnejšie, a preto sa obvykle vsádza len na niektoré.

Napríklad na linkbuilding, teda na vytváranie interných a externých odkazov, ktoré nielen privádzajú na web nových klientov a pomáhajú sa im tu orientovať, ale tiež slúžia na posudzovanie, pretože vyhľadávače podľa ich počtu a relevancie usudzujú na kvalitu takejto internetovej prezentácie.

Alebo na copywriting, teda písanie článkov a ďalších textov, ktorých kvalita, prítomnosť či absencia taktiež pomáhajú rozhodnúť, ktorý web je lepší a ktorý horší.

Alebo na čo najlepšiu voľbu kľúčových slov, teda na tie, ktoré sú ľuďmi na internete hojne hľadané a súčasne konkurenciou neprehnane využívané.

A tým ešte nie je zoznam ani zďaleka na konci. Pretože by to bolo ešte veľmi dlhé rozprávanie. A navyše sa takéto kritériá časom menia a to, čo by som tu napísal dnes, už by zajtra nemuselo byť presné.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol