zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Bez návštevnosti to nejde

Súkromným podnikateľom môže ich živobytie na internete len prosperovať. Ale takisto tomu tak byť nemusí, tiež hrozí, že tí, čo sa pustia do biznisu na internete, si nakoniec poplačú nad stratami a odídu odtiaľ ako porazení. Tak už to proste v súkromnom podnikaní chodí, a to na internete rovnako ako v reálnom svete.

A čo potrebujú podnikatelia, ktorí vsádzajú na podporu zo strany svojho vlastného webu? Ak ide o samotný zmienený web, potrebuje predovšetkým to, aby im na tento výtvor chodilo dostatok ľudí, zaujímajúcich sa práve o to, čo sa tam ponúka. Web si teda vyžaduje dostatočnú návštevnosť, aby mohol plniť svoju funkciu, bez toho to nejde.

Ale myslieť si, že sa každá ponuka na internete dočká dostatočnej návštevnosti sama od seba, je scestné. Niečo takéto by bolo možno možné, keby sme žili v nejakej rozprávke, v ktorej je možné všetko, ale v nej logicky nežijeme a zázraky sa teda nedejú. A aby sa pomaly zázračné zvýšenie sledovanosti u doposiaľ zabudnutého webu dosiahlo, je nevyhnutné dopriať mu optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, čiže SEO.

Pokiaľ je web, ktorý sa neteší práve prehnanej návštevnosti, optimalizovaný, teda ak sú z neho odstránené všetky potenciálne nedostatky, ak sa mu dopraje vytvorenie dostatočného množstva dokonalých spätných odkazov a obsahových či reklamných článkov a iných textov, ak sú tu ideálne vybrané kľúčové slová a je poskytnutá všetka ďalšia žiaduca pozornosť, dá sa web, ktorý doteraz internetových vyhľadávačom nevyhovoval, zmeniť v ideál, ktorý je podľa parametrov internetových vyhľadávačov skvelý.

A takáto dokonalosť webu následne vedie k tomu, že sa odkaz na tento web ocitne vo vyhľadávačoch v popredí tých ostatných, že zaujme pozíciu, ktorá mu zaistí návštevnosť automaticky.

A potom už záleží len na podnikateľovi a jeho ponuke, či mu takýto kvalitný web prinesie zodpovedajúce zisky.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol