zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako vytvoriť kvalitný web?

Internetové podnikanie už dnes nie je ničím neobvyklým. A pretože sa mu tu chce venovať kdekto, je aj celý rad tých, ktorí práve podobným ľuďom ponúkajú to najzákladnejšie, čo k internetovému podnikaniu patrí, teda podnikateľský web. Poskytovateľov internetových stránok je tu celý rad, a ako už to tak býva, nie sú všetci rovnakí. A už vôbec nie sú všetci rovnako dokonalí. A akokoľvek by sa to laikom nemuselo zdať zase až také dôležité, je faktom, že sú rôzne weby aj rôzne kvalitné, a teda ponúkajú aj rozdielne nádeje do budúcnosti.

Áno, aj na prvý pohľad nespozorovateľné rozdiely v kvalite rôznych ponúkajúcich sa webov môžu neraz rozhodnúť o tom, ako sa tu bude podnikateľovi v budúcnosti dariť, ak sa mu tu teda vôbec bude dariť.

A na čom pri weboch záleží, pokiaľ ide o ich kvalitu a s ňou súvisiacimi výhliadkami na úspešné podnikanie?

Dôležitý je tu samozrejme aj webdesign. Web totiž musí pochopiteľne vyzerať zaujímavo, musí byť nadčasový a užívateľsky prívetivý, teda úplne kvalifikovane a kreatívne pripravený. Len taký nezapadne v záplave iných, tuctových ponúk. A preto sa treba spoliehať na webdizajnérov s dlhodobými skúsenosťami a kvalitným zázemím.

Také weby potom musia byť aj ľahko používateľné a samozrejme aj dohľadateľné v internetových vyhľadávačoch. A to znamená, že by malo ísť aj o weby optimalizované pre internetové vyhľadávače, čo je najspoľahlivejšou cestou ako im zaistiť návštevnosť, onen prvotný predpoklad úspechu.

A ako sa takýto web tvorí? Jeho zrodu obvykle predchádza ujasnenie si toho, na čo vôbec bude takýto web slúžiť a koho má osloviť. Potom sa zhotoví prototyp, jeho koncept, štruktúra a informačná architektúra a všetko sa testuje a zdokonaľuje, kým nie je všetko dokonalé, kým nie je takýto výtvor zrozumiteľný, použiteľný a majúci spoľahlivý redakčný systém, ktorý najlepšie vyhovuje danému internetovému marketingu.

A určite sa zhodneme na tom, že to určite nie je práca pre nejakých amatérov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol