zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako vylepšiť svoj web

V súčasnej dobe sa skutočne na internete pohybuje mnoho rozličných vekových skupín, ale tiež sú medzi nimi starší ľudia, ktorí sa častokrát zle orientujú v spleti všetkých virtuálnych informácií. Rovnako musíte počítať s tým, že spoločnosť netvoria len zdraví jedinci, ale súčasťou sú aj handicapovaní užívatelia. Ako sa zdá, tak ďalším trendom budúcnosti bude podstatný krok a to, aby vaše stránky všetci dobre videli a našli vrátane osôb, ktorí majú zrakové postihnutie.
Prístupnosť je dôležitá
Aj keď ste nad tým možno ešte nepremýšľali, tak skutočne záujem o internetové spravodajstvo, prezentácie firiem alebo vzdelávacích programov, návodov, nákupov v internetových obchodoch, atď. rastie. Zaistenie prístupnosti obsahu vášho webu, služieb či produktov pre osoby so zdravotným postihnutím prinesie viac, než si len môžete pomyslieť.
• Viac návštevníkov, ktorí sa samozrejme môžu ľahko premeniť na ďalšiu kúpnu podporu a stať sa stálymi zákazníkmi.
• Tento ústretový krok však zapôsobí priaznivo aj na Google, čo pomôže v samotnom umiestnení na rebríčku vyhľadávania.
• Navyše získate aj lepšie referencie, ktoré vás rozhodne nenechajú na rovnakej pozícii.
• Pôjdete s dobou a verte tomu, že prístupnosť bude jedným zo SEO trendov, ktorým sa bude venovať ďalšia pozornosť, preto sa oplatí sa na ňu s predstihom zamerať.
Rozvoj technológií vedie k zamysleniu
Každý majiteľ webovej stránky, by sa mal zamyslieť nad tým, akým spôsobom vylepšiť svoju prezentáciu a v podstate tak držať krok s najnovšími trendmi, čo samozrejme platí aj pre tento rok, kedy sa určite objavia ďalšie novinky. Keď zaspíte, potom bezpochyby konkurencia môže získať náskok, ktorý sa samozrejme zle doháňa alebo dokonca predbieha. Aj prístupnosť je jednoduchým tipom v SEO trendoch, ktoré stoja v rade realizácie. Je to možné vodítko, ktorým smerom sa dá vydať a zlepšiť si tak SEO stratégiu. Poslednú voľbu bude mať vždy majiteľ webových stránok.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol