zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako sa lákajú zákazníci?

Internet dáva nespočetne nádejí pre skvelý biznis. Ale je to podmienené tým, že ten, kto tu niečo ponúka, musí svoju klientelu najskôr prilákať. Musí dať tej širokej internetovej verejnosti najavo, že je tu a že ponúka to a to a za takých a takých podmienok. A užívatelia internetu sa o tom musia nejako dozvedieť a musí ich to zaujať. Inak je to beznádejné.

Lenže navzdory počtu užívateľov internetu nie je často jednoduché dosť klientov na sieti zohnať. A to preto, že je tu aj silná konkurencia, a pokiaľ už si tu ľudia niekoho z podnikateľov vyberajú, potom z celkového hľadiska toho, koho nájdu najľahšie.

A kto to je? Kto je tým šťastným podnikateľom, ktorý je internetovou verejnosťou ľahko objaviteľný, a teda na neho vsadia všetci, čo nemajú čas ani energiu hľadať niekoho iného, ďalšieho? Je to pochopiteľne ten, koho ponúknu verejnosti v najideálnejšom prípade internetové vyhľadávače, respektíve ten, na koho ľudia niekde narazia.

A komu tu praje šťastie? V oboch prípadoch tomu, kto vsadí na linkbuilding, teda na tvorbu spätných odkazov, ktorá je pri presadzovaní sa kdejakého webu viac než dôležitá.

Takéto spätné odkazy na bohato navštevovaných, dobre hodnotených a tematicky blízkych weboch sú (našťastie len v prenesenom zmysle slova) na nezaplatenie, pretože sa určite nájde niekto, kto tam na ne klikne a ocitne sa vďaka tomu na týmito odkazmi propagovaný web, a zároveň sú tieto odkazy aj jedným z meradiel, ktoré sú používané internetovými vyhľadávačmi pri rozhodovaní o tom, ktorý web v nich bude mať do akej miery dokonalú a nádejnú pozíciu.

Hoci aj takéto spätné odkazy môžu byť ako kvalitné, tak aj bezvýznamné. A zatiaľ čo tie prvé skutočne poslúžia pri podpore akéhokoľvek webu, tie druhé bývajú k ničomu a niekedy môžu byť pre svoje zneužívanie aj sankcionované internetovými vyhľadávačmi. A tak je rozumnejšie nevenovať sa linkbuildingu sám, ale skôr ho prenechať na profesionálov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol