zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na spätné odkazy?

Ak si myslíte, že si zaobstaráte svoje internetové stránky a tým vzbudíte záujem celého sveta o svoju maličkosť, pokojne na to rovno zabudnite. Nie preto, že by ste sa snáď nedokázali na internete prezentovať, ale preto, že je veľmi pravdepodobné, že niečím podobným ešte dieru do sveta neurobíte. Nie že by snáď nejaké podobné výtvory nikoho nezaujímali, ale ľudia si na nich na internete obvykle vôbec nedokážu nájsť cestu. A keď sa niečo nedá nájsť, pochopiteľne to nemôže mať ani požadovaný efekt.
A ako na tejto tristnej situácii niečo zmeniť? Zrejme jedine tak, že sa stavia na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Pretože to býva obvykle to jediné riešenie, ktoré skutočne zaberie. Ktoré zlepšením pozície odkazu smerujúceho na určitý internetový web vo vyhľadávačoch zaistí, že sa bude dotyčný web tešiť požadovanej a nevyhnutnej návštevnosti.
A keď sa tu bavíme o optimalizácii, potom určite musíme spomenúť aj činnosť zvanú linkbuilding. Teda vytváranie spätných odkazov. Pretože tie slúžia primárne na to, aby na určitý web priviedli návštevníkov z iných webov, a len tak mimochodom ovplyvňujú aj pozíciu odkazu na daný web vo vyhľadávačoch. A preto sú dôležité.
A ako si takéto odkazy zaistiť?
Možno ich pochopiteľne mechanicky ukladať kamkoľvek, kam to iba na internete ide. Avšak to je často skôr na škodu než na úžitok, pretože odkazy vytvárané ako spam nemajú prílišnú relevantnosť a niekedy za ne môže byť ich užívateľ aj potrestaný, pokiaľ je takýto jeho podvod odhalený.
Lepšie je dostať také odkazy na optimálne pozície na dôveryhodných, relevantných a dostatočne navštevovaných weboch. Také odkazy fungujú a majú aj svoju váhu. Lenže je logické, že sa nezískavajú ľahko. Že si len tak niekto, kto vytvoril kvalitný web, nenechá na tento uložiť spätné odkazy len tak od niekoho. A tak sa za takéto kvalitné odkazy niekedy celkom banálne platia, niekedy sa tieto vymieňajú, niekedy sa tieto vkladajú do publikovaných textov a niekedy aj do katalógov, komentárov a podobne. A keď to vyjde, zaistí si majiteľ webu týmito potrebnými návštevníkmi svojho webu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol