zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na copywriting?

Ak sa majú na internete sláviť úspechy, je nevyhnutné mať web, ktorý čo najlepšie zodpovedá požiadavkám na neho kladenými internetovými vyhľadávačmi. Aj keď totiž takéto vyhľadávače nie sú živými organizmami, majú schopnosť oddeľovať pomyselné zrno od pliev. Majú tu definované kritériá a podľa toho hodnotia jednotlivé ponuky, ktoré sa im pripletú do cesty, a podľa toho ich tiež ponúkajú hľadajúcej verejnosti.

Je celkom pochopiteľné, že by sa malo očakávať to najlepšie toho najlepšieho hodnotenia. A preto sa kritériá pre posudzovanie priebežne menia, aby sa zabránilo ich zneužívaniu. A keď sa weby optimalizujú, aby čo najlepšie týmto požiadavkám vyhľadávačov zodpovedali, nesmú sa tu žiadne z týchto kritérií podceňovať.

A zatiaľ čo sú tu záležitosti, ktoré sa menia a je na ne teda potrebné priebežne reagovať, sú tu aj stálice, ktoré platia prakticky večne. A medzi ne patrí aj potreba nespornej kvality textov v rôznych jazykoch, napríklad práve v slovenčine, nie je tomu inak. Iste, Google skutočne nečíta a nesnaží sa obsahu textov porozumieť, ale napriek tomu ich hodnotiť vie. A na to treba myslieť.

Ako obsahové, tak aj reklamné texty tu musia byť unikátne a aspoň v niečom originálne, musia mať dĺžku, ktorá je považovaná za optimálnu, a musí mať aj to, čo sa považuje za dokonalé štruktúrovanie, teda vhodne využité nadpisy, zarovnanie textu, typ písma atď. A záleží aj na tom, ako sú v takýchto textoch prípadne umiestnené kľúčové slová, aká je ich pozícia a počet. A samozrejme záleží pri každom webe na počte a umiestnení týchto textov, na ich súvislosti s ostatným obsahom webu.

Proste je to hotová veda. Veda menom copywriting, ktorý pomáha majiteľom webov stať sa po textovej stránke dokonalými. A tým pádom aj úspešnými.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol