zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj SEO vyžaduje analýzu

Pokiaľ sa má s niečím webom dosahovať žiaduce podnikateľské úspechy, je obvykle nevyhnutné alebo aspoň žiaduce ho optimalizovať. Teda dostať web do takého stavu, kedy je tento dosť hojne vyhľadávaný internetovými vyhľadávačmi a predkladaný hľadajúcej verejnosti. Avšak takáto optimalizácia znamená vylepšovanie on-page a off-page faktorov, a ak majú byť napravené nedostatky, je pochopiteľné, že sa musia tieto najskôr odhaliť. Nie je logické, aby niekto niečo upravoval, pokiaľ nevie, či to úpravy vôbec potrebuje, pretože by sa mohlo ľahko stať, že by dotyčný nakoniec napríklad aj narobil viac škody ako úžitku.
A tak je pred začatím zmien žiaduce vykonať SEO analýzu. Tú, ktorá sa môže stať skutočným základom úspechu ktoréhokoľvek webu vo vyhľadávačoch. Takouto analýzou sa totiž príde na panujúce nedostatky, ktoré bránia webu v jeho pomyselnom rozlete, a to je prvý predpoklad na to, aby raz bolo lepšie.
SEO analýzu je vhodné vykonávať ako v oblasti technických parametrov webu, tak aj čo sa týka jeho obsahu, štruktúry a cielenia kľúčových slov. Je potrebné vykonať analýzu kľúčových slov aj štruktúry webu, treba posúdiť to, ako vyhovujú titulky, popisky a nadpisy, nemala by sa zabudnúť ani na rýchlosť načítania internetových stránok, zdrojový kód či mapa stránok a ich prístupnosť pre vyhľadávače. Dôležitou otázkou tu sú aj nastavenia presmerovania, prispôsobenie stránok pre mobilné zariadenia, odkazovanie a indexácia vyhľadávačmi či optimalizácia obrázkov, cielenie podstránok na vhodné slová a ďalšie problematiky.
Čo ale pochopiteľne nie je všetko v silách amatérov. A preto sa v týchto ohľadoch často ponúka profesionálna pomoc, vďaka ktorej sa každý majiteľ webu môže dozvedieť, aké sú jeho slabé stránky a na čom treba zapracovať.
A profesionáli pomôžu aj s odstránením problémov, aby sa web zdokonalil z pohľadu internetových vyhľadávačov a stal sa ideálnym pre podnikanie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol