zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj prehnaná pomoc škodí

Keď niekto nemá dostatočne navštevovaný a tým pádom aj žiaduci efekt prinášajúci web, má problémy. A v snahe s týmito problémami skoncovať hľadá, v čom je zakopaný pes. A nájsť odpoveď nie je nijako zložité. Za návštevnosťou jednotlivých webov stoja predovšetkým internetové vyhľadávače, a keďže tieto každý nimi objavený web posudzujú podľa nastavených parametrov, závisí len od zodpovedajúcej kvality webov, ktoré z nich sa dostanú hľadajúcej internetovej verejnosti na oči a ktoré nie.
Takže takýto majiteľ webu ľahko zistí, že ak sa neteší jeho web priazni internetových vyhľadávačov, je na ňom niečo zle. Je tu niečo, čo sa vyhľadávačom ‚nepáči‘ a kvôli čomu tieto prisúdia webu napríklad aj značne zlé umiestnenie, pri ktorom prakticky nie je nádej, že by sem niekto vedome zamieril.
Takýto majiteľ webu sa ale neuspokojí s takýmto zistením. Logicky začne zisťovať, čo by sa s tým dalo urobiť. A aj na túto otázku môže na internete ľahko nájsť odpoveď. Ľahko sa tu zistí, že je možné weby optimalizovať pre internetové vyhľadávače, ľahko sa tu dá dozvedieť o copywritingu, linkbuildingu, voľbe kľúčových slov, tvorbe spätných odkazov a významu, ktorý tieto a podobné počiny majú.
Lenže tým ešte nie je úspech zaručený. Len vedieť, čo pomáha, nestačí. Je potrebné tiež vykonať žiaduce zmeny.
Kto sa v tomto ohľade rozhodne staviť na profesionálnu pomoc, má to ľahké. Zaplatí si prácu niekoho, kto tomu rozumie, a potom už môže iba žať plody dosiahnutých zmien k lepšiemu. Avšak ten, kto sa rozhodne optimalizovať sám, môže naraziť. A to nielen preto, že nie je dosť snaživý, čo pochopiteľne na vylepšenie výsledkov nestačí, ale napríklad aj preto, že je snaživý až priveľa, a tým vzbudí u vyhľadávačov podozrenie, za ktoré môže byť sankcionovaný. Pretože ak vytušia vyhľadávače, že sa tu niekto pokúsi podobne podvádzať, neakceptujú to. A keď je teda pri webe napríklad kladený premrštený dôraz na vylepšenie v jedinom parametri, čo by mohlo poškodzovať používateľov internetu, môže byť pozícia webu zhoršená alebo tento môže byť z vyhľadávača aj vyradený.
A preto je vhodné optimalizovať, ale rozumne. Inak ani SEO žiadny zázrak neprinesie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol