zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aby sa web presadil

Keď sa má nejakému webu dostať náležitej priazne publika, musí byť tento obvykle optimalizovaný, a to čo najdokonalejšie. A zatiaľ čo sa nevypláca optimalizáciu pre internetové vyhľadávače ignorovať, čo je nesporné, je skutočnosťou aj to, že ani laicky uskutočnená a nedokonalá optimalizácia nemusí priniesť to, čo by majiteľom webov priniesť mala. Proste sa síce hovorí, že treba oceniť aj snahu, ale vyhľadávače nie sú mysliace bytosti, nepoznajú súcit, nemajú pochopenie a berú iba výsledky bez ohľadu na to, ako sa k nim kto dopracoval.

Kto teda pokúša šťastie a optimalizuje sám, môže mať aj relatívny úspech. Ale žiadny zázrak to najskôr nebude, a možno to bude iba márna snaha zavŕšená úplným prepadákom.

A to sa nedá dopustiť.

Čo to potom znamená v praxi? Predovšetkým to, že by si mal každý majiteľ webu túžiaci po úspechoch na internete v prvom rade zistiť, ako na tom jeho web je, a potom optimalizovať to, čo je potrebné, a to tak, ako je to potrebné.

Je potrebné zaujímať sa predovšetkým o také záležitosti, ako sú kvality a nedostatky webu ako takého, aká je jeho efektivita a využiteľnosť, nakoľko dobre sú tu vybrané kľúčové slová, nakoľko kvalitné a početné sú na tento web smerujúce spätné odkazy a aká silná konkurencia panuje v odbore, na ktorý je daný web orientovaný.

A analyzovať ich tu treba nielen v počiatkoch, kedy sa takýto web spúšťa, ale radšej vždy, keď sa tu rozbieha niečo nové. Aby sa dostatočne využil potenciál a aby sa následne overilo, či sa dosiahlo to zamýšľané.

A aby bola záruka, že prebehne každá z takýchto analýz dokonale a že umožní nakročenie k lepšej budúcnosti, je určite lepšie nechať ju na profesionáloch. Určite je lepšie, keď sa angažuje nejaká kvalitná renomovaná internetová agentúra, ako keď sa pokazí všetko, čo sa len pokaziť dá, a potom nasledujú už iba problémy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol