𐌔 Žilina SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Kopcami obvinuté mesto Žilina. A isto sa v tomto meste nájde kopec užívateľov internetových stránok, ktorí by radi našli i nejaké ďalšie. Vďaka webovým stránkam sa skôr zákazníci dostanú k produktom a službám. A aby sa dostali i k tým vašim, váš web si zaslúži profesionálne SEO optimalizácie.

Klíčová slova

A od toho je na trhu naša firma SEOlight, ktorá nesídli priamo v Žiline, ale kúsok za hranicami Slovenska, v okrese Kutná Hora. Osobný kontakt však nie je nutný, pretože všetko spoločne vyriadime tak, aby to bolo pre vás rýchle a pohodlné. Ale nebránime sa ani osobnej schôdzke. Priamo v našom sídle po spoločne dohovorenom termíne.

Ako sa teda z pohodlia domova dá SEO optimalizácia vyriešiť?

Môžete nám jednoducho zavolať na číslo, ktoré nevytáčajte bez predvoľby, takže vždy +421 950 554 703 alebo napísať na email michal.kuchar@seolight.sk. Zoznámime vás s tým, čo vlastne robíme, a čo môžeme urobiť pre vaše internetové stránky. Dopredu vás zoznámime s cenou služieb. Našim cieľom je získať pre vás miesta vo vyhľadávači google.sk.

Čo všetko teda robíme?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – získate od nás zoznam kľúčových slov priamo pre váš web

SEO analýza – váš web si s vaším súhlasom dovolíme skontrolovať a nastaviť, aby šlo všetko, ako po masle

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – užívatelia internetu stále čítajú a my píšeme originálne texty, ktoré budú obsahovať kľúčové slovo a spätný odkaz s vaším webom

Tematické PR články – niekto hľadá konkrétne téma, a tak píšeme aj také texty na určité weby, kde sa zvyšuje šanca na úspech

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – urobíme všetko od kľúčových slov, až po spätné odkazy

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů