𐌔 Trnava SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Koľko užívateľom v Trnavskom kraji vyhľadáva rôzne internetové stránky? Možno práve niekto hľadá tú vašu a rád by využil práve tie služby a produkty, ktoré ponúkate. Rád by si niekto prečítal váš blog, či iné zaujímavosti, ale bohužiaľ vás google nevníma. A to by chcelo prejsť web SEO optimalizáciou.

home page

Že neviete, o čo ide? My vám radi všetko vysvetlíme. Sme profesionáli v tejto oblasti a naša firma už pomohla nejednému majiteľovi webových stránok, ktorý nebol viditeľný, tak ako napríklad teraz vy. V Trnave našu kanceláriu nenájdete, ale to iba z toho dôvodu, že naše pôsobenie je na diaľku a osobná schôdzka je možná, pokiaľ nebudete chcieť riešiť veci z pohodlia domova.

Chcete využiť naše služby a nastaviť SEO optimalizácie?

V tom prípade máte k dispozícii naše telefónne číslo +421 950 554 703, na ktoré volajte vždy s touto predvoľbou a tiež emailový kontakt michal.kuchar@seolight.sk. Až po spoločnom dohovorení sa a ujasneniu situácie urobíme to, čo si budete priať a cenovú kalkuláciu vám navrhneme dopredu. Pomôžeme vám zvýšiť návštevnosť, ale i získať priestor vo vyhľadávačoch, ako je google.

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – vykonáme kontrolu vašich stránok, a čo bude chybné, odstránime s vašim súhlasom

Návrh kľúčových slov – predáme vám podľa obsahu vášho webu návrh kľúčových slov, z ktorých si vyberiete vy sami

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – napíšeme pre vás čítané a originálne texty, v ktorých bude vybrané kľúčové slovo a odkaz na vaše stránky

Tematické PR články – originálne texty na konkrétne téma a na konkrétnom webe zvyšujú splnenie cieľa, preto sa líšia i cenou

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – do jedného celku zhrnieme všetky naše služby za skvelú cenu

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů