𐌔 Trenčín SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Mesto plné nádherných pamiatok, ale tiež tých, ktorí potrebujú pomoc pri SEO optimalizáciách svojich webov. I keď sa vám môže zdať, že je na vašom webu všetko v poriadku, ale nedosahujete vysokých počtov návštev a nie ste vidieť na google, tak je jasné, že optimalizácie chýbajú.

home page

Ale nemusíte hneď webové stránky rušiť, pretože my vám pomôžeme. Nemusíte ani hľadať v Trenčíne naše sídlo, pretože my tu pôsobíme a riešime s klientmi všetko na diaľku. Osobná schôdzka je možná po dohovorení sa v našom sídle, ktoré sa nachádza v okrese Kutná Hora a s názvom Suchdol.

Ako poradenstvo a SEO optimalizácie s nami využiť?

Najskôr začnite jednoducho kontaktovaním na naše telefónne číslo, ktoré využívajte spoločne s predvoľbou +421 950 554 703 alebo na emailovú adresu michal.kuchar@seolight.sk. Takto vypočujeme vaše problémy a požiadavky a navrhneme vám ďalšie riešenie, spoločne s cenovou kalkuláciou. Vďaka tomu stúpne návštevnosť na vašom webe a viditeľnosť na google.sk.

Ako na to pôjdeme?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – odovzdáme vám zoznam vhodných kľúčových slov, z ktorých si vyberiete

SEO analýza – odstránime prípadné chyby na vašom webe

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – napíšeme pre vás jednoduché a originálne texty, aby sme využili kľúčové slovo a váš spätný odkaz

Tematické PR články – články s vyššou cenou, ktoré sa vkladajú priamo na weby s určitou tematikou a dosahujú ciele efektívnejšie

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – všetko vložíme do jedného balíčku a budeme pravidelne optimalizovať, aktualizovať a vytvárať spätné odkazy

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů