Správa webu pravidelne a profesionálne

Mať vlastné webové stránky pre svoju firmu, služby, či eshop je už dôležitou súčasťou každej spoločnosti, či jednotlivca.

Bez webových stránok stráca každý podnikateľ i fyzická osoba na dôveryhodnosti a je to prvé, na čo sa každý klient, či zákazník alebo čitateľ zameria.

podpůrný web

Skúste si to predstaviť reálne:

Hľadáte, napríklad dobrého lekára, kozmetičku, hotel a využívate k tomu internet. Nájdete nejaké mená, názvy, ale dané osoby, firmy, služby alebo ordinácie, nemajú, buď vôbec žiadne webové stránky, alebo nie sú aktualizované, alebo sú natoľko strohé, že stratíte okamžite záujem a hľadáte ďalej.

A úspech nájdete u konkurencie, ktorá má zaujímavý web, všetky informácie prehľadné a aktuálne a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť, než dotyčnú osobu, či spoločnosť skontaktujete.

Už tu začína vizitka každého podnikateľského subjektu, či jednotlivca.

A to je veľká chyba a škoda pre tých, čo neberú svoj web vážne.

Ale chybami sa človek učí, a každý nedostatok sa dá napraviť.

Ako?

V žiadnom prípade nemusíte byť na správu webu sami, pretože naša firma SEOlight je tu nielen od SEO optimalizácií, ale postaráme sa i o váš redakčný systém, jeho pravidelné doplňovanie, aktualizovanie, či rôzne úpravy, aby bolo všetko pripravené pre oko zákazníka a Vám prinášalo úspech.

Postaráme sa o pridávanie príspevkov, doplňovanie produktov a služieb, či ďalších Vami zvolených informácií.

A aká je cena?

Sadzba za uvedené služby je hodinová, takže 500,-Kč za hodinu.

Ušetríte hromadu svojho drahocenného času, vytvoríte si dobré a dôveryhodné meno, a každá taká investícia Vám zaručene prinesie výsledok v podobe zisku, či zvýšeného počtu návštevníkov. A čo viac, v nás získate partnera, ktorý sa k Vám vždy bude stavať individuálne, profesionálne a urobí pre Vás to najvyššie maximum.

My vždy vieme, čo náš zákazník potrebuje, a čo sľúbime, urobíme.

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů