𐌔 Spišská Nová Ves SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Zdá sa vám , že sú vyhľadávače ako je google, proti vám ? Chcete ich pokoriť a umiestniť svoj web do ich mierky ? To chce profesionálny zásah a zložitý proces SEO optimalizáciou , ktoré vám zaistia tiež návštevnosť .

home page

Do ničoho sa nepúšťajte sami . Aj keď naša firma nie je priamo v Spišskej Novej Vsi , neznamená to , že tu nepôsobíme . Vďaka modernej komunikácii vybavíme všetko pre váš web z našej kancelárie a vy sa nebudete musieť o nič starať . Stačí nás len kontaktovať a dohodneme sa na postupoch .

Ako teda moderne SEO optimalizácie s nami zariadiť?

Pohodlne sa usaďte a zavolajte nám na telefónne číslo, ktoré je dôležité používať i s predvoľbou +421 950 554 703. Tiež nám môžete napísať na email michal.kuchar@seolight.sk. Vy nám oznámite, čo vás s vašim webom trápi, a my vám pomôžeme dať všetkému správny smer.

Čo všetko teda robíme?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – cez kľúčové slová váš web užívatelia hľadajú, a my vám navrhneme tie najvhodnejšie

SEO analýza – vykonáme analýzu, čo váš web už má, a čo ešte potrebuje doladiť. Po dohode všetko potrebné tiež aj doladíme.

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – tím textárov pre vás vytvorí texty, ktoré nemajú konkurenciu a nie sú kopírované. Texty sú pre jeden web a jedno najvhodnejšie kľúčové slovo.

Tematické PR články – originálne texty s danou tematikou a s odkazom na webe, ktorý zvyšuje efektivitu a účel. Preto i vyššia cena služby.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – individuálny prístup a pravidelné vykonávanie všetkých krokov

Cenovú ponuku získate pred započutím služieb.

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů