𐌔 Prievidza SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

V dnešnej dobe je veľmi jednoduché nechať si vytvoriť vlastné webové stránky, nech už pre účel predaja, či zaujímavých informácií a diskusií. Len sa občas nedarí ich zviditeľniť tak, ako by si sám majiteľ prial. Každý web totiž potrebuje profesionálnu starostlivosť a SEO optimalizácie, aby sa dostal na predné priečky vyhľadávačov, ako je google, a tým bola zaistená i dlhodobá návštevnosť.

Klíčová slova

V týchto prípadoch sa máte možnosť obrátiť na nás a využiť naše služby, ktoré robíme individuálne, podľa potrieb klientov, profesionálne, a i keď nemáme sídlo v Prievidzi, ale o nejaké kilometre ďalej, tak naše pôsobenie to nijak neovplyvňuje.

Máte záujem sa s nami spojiť pre profesionálne SEO optimalizácie?

To nás veľmi teší a sme pripravení vám pomôcť na telefónnom čísle +421 950 554 703, na predvoľbu nezabúdajte a tiež na emailovom kontakte michal.kuchar@seolight.sk. Našim cieľom je získať pre vás pozície vo vyhľadávačoch, ako je google.sk a podporiť návštevnosť vašich stránok.

Čo váš web teda čaká?

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – kompletná kontrola vášho webu pre prípadné úpravy a opravy

Návrh kľúčových slov – ponuka kľúčových slov, ktoré sú pre vyhľadávače i váš web prioritou

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – texty, ktoré sú tvorené rukou textárov, a každý z článkov je originál. V nich nájdete jedno kľúčové slovo a jeden odkaz na váš web.

Tematické PR články – vyšší efekt a splnenie cieľa zaisťujú texty s konkrétnou tematikou, ktoré sú následne umiestené na konkrétne weby. Tu počítajte s vyššou cenou za článok.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – za výhodnú cenu balíček kompletnej starostlivosti o váš web

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů