𐌔 Pezinok SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Toľko ste sa snažili, aby váš web bol v najlepšej forme, ale návštev je málo? Radí by ste situáciu priviedli k lepšiemu? Dostať sa na výslnie vo vyhľadávačoch vám pomôže tím profesionálov SEO, ktorí vedia už roky, ako na to.

home page

Tím priamo zo SEOlight s.r.o., za ktorým nemusíte jazdiť do Pezinka, pretože tam nenájdete sídlo, ale aktívnu pôsobnosť, vďaka ktorej zariadite všetko z pohodlia domova alebo kancelárie.

O tom, čo sa bude diať ďalej, budete vedie skôr, než nám svoj web zveríte.

Ako teda začať so SEO optimalizáciou?

Procesy zmien, nastavení a úprav sa nebojte nechať na ľuďoch, ktorí vedia, čo robia. Takže nás jednoducho kontaktujte na emailu michal.kuchar@seolight.sk alebo využite telefonický kontakt +421 950 554 703, pred ktorým vždy používajte zahraničnú predvoľbu. Vďaka profesionálnemu a individuálnemu prístupu sa dostanete do vyhľadávačov, ako google.sk.

Naše služby spočívajú v rozmanitosti.

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – kľúčové slová zaistia, že vás ľudia nájdu. Prehľad tých najvhodnejších dostanete od nás a konečný výber bude na vás.

SEO analýza – kontrola, ktorej sa nemusíte báť. Vychytáme zbytočné chyby na vašom webe.

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – ručne napísané originálne články pre tvorbu spätných odkazov, vložené na web.

Tematické PR články – princíp je rovnaký, ako u revolučných, akurát sa odlišujú weby, na ktorých sa umiesťujú a majú vyšší efekt. Sú teda i drahšie.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – zahrnuje návrh kľúčových slov, nastavenie webu, pravidelný linkbuilding, takže všetko v jednom balíčku.

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů