𐌔 PPC reklama

Skratka PPC vznikla z výrazu "pay-per-click", tj. platba za klik. Pri tomto type reklamy neplatíte za zobrazenie reklamy, ale až za reálneho návštevníka, ktorého reklama na Váš web privedie.

S PPC reklamou sa stretnete na celom internete - vo vyhľadávačoch, na Facebooku a tisíckach obsahových weboch.

ppc

PPC reklama má nasledujúce výhody:

Veľmi presné cielenie - Vhodne zvolené kľúčové slová, zaistia zobrazenie reklamy užívateľom, ktorí hľadajú vo vyhľadávačoch alebo sa pohybujú na tematickej stránke.

Platba za výkon - Za reklamu platíte až vo chvíli, kedy vám privedie návštevníka na web, nie za zobrazenie.

Rýchlosť - PPC reklamu možno spustiť takmer okamžite, hodí sa teda napríklad na sezónne promo.

Ako u nás PPC prebieha?

  • Navrhneme najlepšiu stratégiu pre dosiahnutie cieľov.
  • Vytvoríme kampaň podľa daného cieľa.
  • Kampane priebežne optimalizujeme a prispôsobujeme pre maximálny efekt a najlepšiu cenu.

PPC reklama vo vyhľadávačoch

PPC reklama vo vyhľadávačoch (Google.sk či Zoznam.sk) je jednou z najpoužívanejších PPC. Propagujete svoje produkty a služby vo chvíli, keď zákazníci aktívne daný produkt alebo službu hľadajú.

PPC kontextová reklama

Najväčšou výhodou kontextovej reklamy je veľká možnosť inzercie naprieč tisíckami slovenských serverov. Tento typ reklamy je vhodný pre klientov, ktorí chcú vyvolať záujem po svojom produkte alebo službe, alebo ktorí chcú získať ďalších klientov mimo vyhľadávače.

PPC reklama na Facebooku

Sociálna sieť Facebook je fenomén dnešnej doby. Na Facebooku nájdete takmer 3 milióny slovenských používateľov. Výhodou tejto reklamy je unikátne sociodemografické zacielenie podľa veku, pohlavia, vzdelania, oblasti záujmu atď. Ak potrebujete vyvolať dopyt a zvýšiť povedomie o svojej značke u svojej cieľovej skupiny, je pre Vás PPC reklama na Facebooku vhodná!

PPC bannerová reklama

Bannerová reklama patrí k najstaršiemu reklamnému formátu na internete a aj napriek tomu je stále funkčná a veľmi obľúbená.

Vďaka využitiu systému Google AdWords dokážeme zobraziť reklamu na tisíckach slovenských weboch. Bannerová reklama zaujme výrazným grafickým prvkom. Opäť 1 perfektne slúži na vyvolanie záujmu po produkte či službe.

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů