𐌔 Košice SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Ak chcete, aby boli vaše webové stránky úspešné, nestačí ich iba zrealizovať. Je potrebné urobiť SEO optimalizácie, aby sa dostali do takého vyhľadávača, ako je google, ktorý majú najviac užívateľov. A taká akcia vyžaduje profesionálny prístup.

home page

A to je práve naše firma SEOlight, ktorá nie je na trhu pár mesiacov, ale už niekoľko pekných rokov. Naše referencie svedčia o tom, že sme pomohli už mnohým klientom, ktorí mali rovnaké požiadavky, ako vy. Byť viditeľní vo vyhľadávačoch a mať vysokú návštevnosť na svojich weboch. A to nemusíme byť ani z Košíc, kde síce nemáme sídlo, ale pôsobíme i tu.

Ako začať s našou profesionálnou pomocou pre SEO optimalizácie?

Najjednoduchšie je kontaktovať nás na telefóne +421 950 554 703 a vždy s touto predvoľbou alebo na emailovej adrese michal.kuchar@seolight.sk. Následne si vysvetlíme, v čom celá naša práca spočíva, a čo všetko vám môžeme ponúknuť. Podľa toho si vyberiete a my vás dostaneme na google.sk.

Ako to robíme?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – do vyhľadávačov sa zadávajú kľúčové slová a to je cieľ, ako je dostať na váš web

SEO analýza – kontrola vášho webu je rovnako dôležitá, aby sa včas odhalilo, keď je niečo nesprávne nastavené

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – dôležité texty pre tvorbu spätných odkazov, v ktorých ide i o vybrané kľúčové slovo

Tematické PR články – texty na určité téma, ktoré sú určené pre vloženie na web s konkrétnym zameraním, kde bude opäť spätný odkaz a kľúčové slovo

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – návrhom kľúčových slov začneme, pravidelnými kontrolami pokračujeme a úspechom vás prekvapíme

let zkušeností
celkový počet klientů
webů aktuálně v měsíční správě
realizovaných PR článků
odeslaných emailů